PRX-T33

Informacje o zabiegu

Czas zabiegu 30 min
Znieczulenie NIE
Cena 300 zł
Sugerowana seria + wizyta kontrolna: seria 3-5 zabiegów w odstępach co 1-2 tygodnie
Czas utrzymywania efektów 6-12 miesięcy
Zdolność do pracy TAK

Opis zabiegu

PRX-T33
5 (100%) 2 votes

Na czym polega kuracja PRX-T33?

Dość enigmatyczna nazwa zabiegu pochodzi od preparatu wynalezionego przez włoskich naukowców, którzy połączyli 33% kwas trójchlorooctowy z nadtlenkiem wodoru oraz 5% kwasem kojowym. PRX-T33 pozwala na stymulowanie skóry (biorewitalizację) bez użycia igieł, co jest znaczącą różnicą wobec klasycznych metod.

Dla kogo polecany jest PRX-T33? Osobom borykającym się z:

  • obecnością blizn i rozstępów,
  • słabym napięciem skórnym na twarzy, a także pozostałych częściach ciała,
  • utratą jędrności skóry na dekoldzie,
  • leczeniem hiperpigmentacji oraz melasmy.

PRX-T33 wyróżnia się tym, iż jest szybki i łatwy do wykonania (do 15 minut). Co więcej, nie wymaga użycia inwazyjnych metod, dlatego Pacjent nie musi się obawiać bólu wynikającego z iniekcji czy długiej rekonwalescencji. Z PRX-T33 można korzystać niezależnie od pory roku. Warto dodać, iż jest to zabieg wspomagający a efekty innych procesów proponowanych w Gabinecie – począwszy od wypełniania kwasem hialuronowym, kończąc na niwelowaniu następstwa stosowania nici lub mikronakłuwania.

PRX-T33 stosuje się zarówno w przypadku kobiet, jak i mężczyzn – niezależnie od wieku. Do 25. roku życia sprawdza się jako alternatywa dla oczyszczania skóry. 35-latkom pomaga w rozstępach i melasmie. 45-latkowie korzystają z PRX-T33 w celu biorewitalizacji i profilaktycznego leczenia starzejącej się skóry. Z kolei starszym działa korzystnie w przypadku pojawienia się zwiotczałej skóry, której nadaje jędrność.